Můj příběh

 

Pokladem na mé cestě životem je dotek -  masáže a  kraniosakrální terapie. Nabízím lidem, jak se skrze něj návrátit k přirozené harmonii těla i duše.

Jmenuji se Marcela Žiaková a vítám Vás na svých stránkách.

Nové působiště - Praha Zbraslav

Dotek, který léčí

Cítím radost a volnost ze svobodného života, který si tvořím každým dnem. Setkávám se s lidmi ve vzájemné blízkosti a obohacování. A dotek je naším průvodcem.

Tak to nebylo vždy...

Byla jsem na plný úvazek zaměstnaná žena, která sice pracovala v tvořivém hudebním prostředí - učila jsem klasický zpěv na konzervatoři pro zrakově postižené – ale byla svázána osnovami a pravidly školy. I přestože mě fascinoval svět nevidomých, jsem často cítila prázdnotu a nenaplnění.

 

Tížilo mě to čím dál víc a 3 roky jsem se rozhodovala zaměstnání opustit. Byly to dlouhé tři roky se všemi možnými propady a bolestmi, které se prosákly i do soukromého života a ovlivnily i zdraví. Nakonec jsem to zvládla a po 15ti letech odešla.

To bylo v červnu 2017

 

Od té doby jsem prošla mnohými zkušenostmi a jsem za ně vděčná, ikdyž jsem si u některých zrovna nezpívala:-)

 

Poslední měsíce před odchodem ze školství, jsem již pokukovala po kurzu masáží. Absolvovala jsem svůj první kurz a byla naprosto nadšená. Poté následovaly další a další a mě se začala otvírat zcela nová cesta.

 

I mé dlouholeté zkušenosti s nevidomými mi poskytli mnohé podněty jak se dá s dotykem pracovat a já je mohla pomalu předávat dál a cítit i vidět že to “funguje”. Začala jsem tvořit.

Ze sebe tvořit.

 

Ale tím to nezkončilo...

 

Vědela jsem, že cest je mnoho a mě volala i ta jemnědoteková.

Bez manipulací a tlaků. A kamarádka mě dovedla na kurz Kraniosakrální osteopatie. A tam to po ročním výcviku u úžasné Janičky Holubové vše dosedlo.

Jemnost, radost, naslouchání, respekt, klid a svoboda…

 

Spojuji ve své práci vše a těší mě, že Vám mohu předat to, co Vám pomáhá...

 

Když toto žiju, tak jsem to já, a v té chvili si zpívám…

 

Dnes Vám nabízím podporu v doteku, který léčí, harmonizuje, respektuje a činí Váš život plnější a laskavější.