Ženský taneční kruh

Milé ženy, již podruhé se setkáme v nádherném kruhu tance a esence ženství.

Omezený počet míst (10) – prosím pište přihlášky na dita@laqs.eu

Na ženském tanečním kruhu začneme úvodním slovem a vzájemným seznámením. Následovat bude jemné rozhýbání pánve – zvědomění a rozproudění energie v této, pro ženy , tak důležité oblasti a postupné zrychlení rytmu za zvuku bubnů, tak abychom se připravily na hlavní část tanečního kruhu – nácvik choreografie, která se bude skládat z pomalých i dynamických pohybů a kterou budeme postupně tančit na více melodií různého tempa, aby došlo k ukotvení prvků, jejich vychutnání si a zapojení celého ženského energetického systému. Součástí bude i spontánní tanec se zavázanýma očima. Pokud nám bude čas nakloněn, chybět nebude ani závěrečná meditace a sdílení.

O lektorce: Bývalá lektorka tanečních lekcí pro dívky a ženy, ženských kruhů a dětských tanečních kroužků s mnohaletou zkušeností a touhou zpřístupnit tanec každé ženě.
Miluji tanec, život v přírodě a celé téma ženství. V posledních letech se věnuji hloubkovému sebepoznání mimo jiné pomocí starobylého andského učení. Mou touhou je zprostředkovat ženám možnost hlubšího kontaktu s ženským principem pomocí tance, napojení na Zemi, skrze zkoumanou ženskou psychiku a mé vlastní zkušenosti.“

S sebou pohodlné oblečení, vodu a šátek na oči.

Těší se na Vás Dita Koucká a Prostor-Beroun.
www.chramobrody.huu.cz
www.prostor-beroun.cz

Prostor – Beroun
8. 2. 2019 od 17.30 – 19.15 hod
cena: 150 Kč