Kruh mužského pohybu

POUZE PRO MUŽE (kluky, táty, strejdy, dědy)

Omlouváme se, akce je zrušena. Těšíme se příště.

Sebe – vědomý pohyb
Nauč se pohyby a techniky, kterými se dostaneš do kontaktu se svým tělem a sebou samým a uvědomíš si, či posílíš svůj střed – centrum síly, stability, cítění (emocí) a tvořivé a sexuální energie.

Vyzýváme bojovníka a tvořivou složku mužské síly v nás samotných.

Bolí tě kolena? Nauč se pevně a uvolněně stát! Bolí tě záda? Je na čase, aby ses s námi narovnal! Občas něco „nerozdejcháš“? Nauč se s námi dýchat a příště to půjde! Jsi „ztuhlej“? Po cvičení si to myslet nebudeš. Máš málo energie? Víme, kde ji máš schovanou a jak ji rozproudit! Lepší sex? I to je věcí funkčního „středu“ muže.
To jak se my muži (ne) cítíme, mnohdy ovlivňuje naši schopnost postavit se životním výzvám. Jde o schopnost stát těžkostem a emocím čelem, neuhýbat ze svého směru a vytrvat na své cestě. Nejde přitom prát se světem kolem nás a ani se sebou samým, ale procházet životem lehce, jemně a přitom silně. Existovat s vědomím svého potenciálu a jedinečnosti nám dává obrovskou sílu prožít každý okamžik života plně. Tvořit, milovat a užívat darů světa v síle a radosti ze samotného bytí.
Najdi s námi svůj střed a získej sílu na tvojí další cestu!

Kdy: 16. 9. 2017 od 10. do 16. hodin

Cvičení povede:

Vladimír Hyndrák (39) – věnuje se celý život japonským bojovým uměním, jež považuje za prostředek osobního rozvoje. Momentálně je nositelem 5. danu Iaidó, kterému se věnuje posledních 25 let. Navštěvuje Univerzitu vědomého života Amonit – škola kde se učí spojovat mysl, srdce, slova a tělo.

Cena jednodenního kurzu 500,- Kč ( studenti 250,-)
Prosíme o potvrzení Vaší účasti na email marcelaziakova@centrum.cz nebo tel. číslo 608 512 641.

Těším se Vladimír